Аерофритюрниця для приготування їжі без олії 2000 Вт 5 л Аерофритюрниця електрична для дому
Відкрийте для себе новий спосіб приготування їжі за допомогою фритюрниці Camry. Завдяки передовій технології конвекції цей прилад дає змогу готувати здорові, смачні страви з мінімальним вмістом жиру.

Завдяки місткості 5 літрів і 12 попередньо встановленим програмам приготування ця фритюрниця стане ідеальним рішенням для всієї родини.

Параметри
- Аерогриль-духовка
- Конвекційна технологія
- Місткість: 5 літрів
- Діапазон температур: 80–200°C
- Регулювання часу до 60 хвилин
- Білий світлодіодний дисплей
- Сенсорна панель
- Знімний контейнер
- Знімна решітка
- Ручка, що не нагрівається
- Автоматичне вимкнення
- Функція відтермінування старту від 10 хвилин до 24 годин
- Вікно керування
- Внутрішня лампа
- Довжина шнура живлення: 75 см.
- Колір пристрою: білий
- Протиковзні гумові ніжки
- Розміри пристрою: 31,0 x 27,0 x 37,5 см.
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Номінальна потужність: 1500 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Об'єм масла | 5 л |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Стан | Новий |
| Виробник | Camry |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴









