Притискний контактний електричний настільний гриль 28 х 23 см 2500 Вт Домашній електрогриль
Страви, приготовані на грилі, — один з улюблених смаків літнього відпочинку, яким, на щастя, можна насолоджуватися цілий рік. Завдяки пристрою з максимальною потужністю 2500 Вт ви можете приготувати вдома смачне м'ясо, овочі та сири. Електричний гриль — це альтернатива традиційному та зазвичай громіздкому приладу, для якого може не хапати місця й використання якого залежить від погоди. Сучасні технології дають змогу готувати для всієї родини свинину, курку з травами або овочі на грилі в будь-яку пору року.

Велика поверхня нагрівальних пластин (28 x 23 см) неабияк прискорює приготування м'яса для всієї родини. Індикатори на панелі керування показують, коли можна починати смажити продукти. Після використання пристрій можна зберігати у вертикальному положенні, що економить місце на кухні. До комплекту входить лопатка, яка полегшує переміщення продуктів і їхнє викладання на гриль і зняття з нього.

Параметри
- Функція настільного гриля: 180 градусів
- Площа для смаження в розкладеному вигляді: 1288 см2
- Велика пластина площею 28 * 23 см.
- Регулювання температури
- Антипригарні пластини для гриля
- контрольні лампи
- Знімний піддон для збирання крапель
- Непрогрівна ручка
- Протиковзні гумові ніжки
- До комплекту входить шпатель.
- Максимальна потужність 2500 Вт
- Номінальна потужність 1800 Вт



| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 280 мм |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.9 кг |
- Ціна: 1 895 ₴










