
Притискний контактний електричний настільний гриль 21,5х20,5х7,5 см 1200 Вт Домашній електрогриль
Плоска нагрівальна поверхня : гриль має плоску нагрівальну поверхню розміром 20,0*11,0 см, що забезпечує рівномірний розподіл тепла й ідеальне приготування різноманітних страв.
Антипригарні пластини для гриля : Завдяки антипригарному покриттю очищення після приготування їжі відбувається швидко та легко. Насолоджуйтеся здоровими стравами, не турбуючись про прилипання їжі.

Два індикатори : Пристрій обладнаний двома індикаторами — живлення й нагрівання, які інформують про робочий стан гриля, гарантуючи безпеку та зручність використання.
Ручка із захистом від нагрівання : безпечна та зручна ручка не нагрівається під час роботи пристрою, що дає змогу легко переносити гриль навіть під час його використання.

Параметри
- Плоска нагрівальна пластина розміром 20,0*11,0 см.
- Антипригарні пластини для гриля
- Дві контрольні лампи живлення й заднього ходу
- Непрогрівна ручка
- Протиковзні гумові ніжки
- Габарити пристрою: 21,5*20,5*7,5 см
- Довжина шнура живлення: 70 см
- Колір шнура живлення: білий
- Колір: білий
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність: 700 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт.
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 200 мм |
| Глибина робочої поверхні | 110 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Вага | 1.07 кг |
- Ціна: 795 ₴









