-48%

Настільний контактний електрогриль 1200 Вт 27х22х8,5 см Складаний електричний гриль притискний
Контактний гриль Adler дає змогу готувати різноманітні страви, як-от стейки, гамбургери, паніні на грилі та багато іншого.
Відкриваючи й опускаючи верхню кришку, ви отримуєте дуже велику поверхню нагрівання, на якій можна смажити їжу знизу, як на сковороді-грилі.

Конфорки захищені тефлоновим покриттям, завдяки якому посуд не пригоряє, а подальше миття займає буквально мить. Крім того, покриття дає змогу готувати на грилі без додавання жиру, а отвір для зливання жиру робить страви кориснішими.

Параметри
- Розмір нагрівальної пластини 23*14,5 см
- Регульований нахил пластини
- Антипригарні пластини для гриля
- Дві контрольні лампи живлення й заднього ходу
- Непрогрівна ручка
- Протиковзні гумові ніжки
- Вертикальне зберігання
- Габарити пристрою 27 * 22 * 8,5 см.
- Довжина шнура живлення: 70 см.
- Колір шнура живлення: чорний
- Колір: чорно-сріблястий
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність: 700 Вт
- Потужність макс. 1200 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 230 мм |
| Глибина робочої поверхні | 145 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴









