Відпарювач для одягу вертикальний портативний 2000 Вт 300 мл Ефективний ручний відпарювач
Оснащен потужність 2000 Вт, система подвійного тиску и Завдяки 3 режимам подавання пари він підходить як для делікатних, так і для щільних тканин. Можливість вертикального та горизонтального прасування робить його неймовірно універсальним.

До комплекту входять практичні аксесуари: щітка та затискач для штанів, мірний стаканчик і дорожній чохол, що дає змогу брати прилад із собою куди завгодно. Це незамінне рішення для тих, хто цінує комфорт, функціональність і завжди бездоганний зовнішній вигляд одягу.

Параметри
- відповідає європейським стандартам
- сухе прасування
- парове прасування
- швидке згладження зморщок
- безпечно для всіх типів тканин
- вертикальне та горизонтальне оброблення одягу
- система подвійного тиску — висока ефективність пари
- 3 рівні пари: низький, середній, високий
- до комплекту входять мірний стаканчик для води та дорожній футляр
- чохол можна прати в пральній машині за температури 30 °C
- сенсорний екран
- потужність: 2000 Вт
- напруга: 220 - 240 В
- об'єм резервуара для води: 300 мл
- змінна кнопка ВМИК/ВИМИК
- індикатор нестачі води
- автоматичне вимикання
- ергономічний дизайн
- легкий корпус
- захист від перевантаження
- алюмінієва панель з 13 отворами та тефлоновим покриттям
- довжина кабелю: 1,8 м
- розміри: 28 х 11,5 х 13 см
- вага: 1,066 кг
- вага в упаковці: 1,431 кг
- колір: чорний
- матеріал: АБС, ПК
- матеріал чохла: нейлон, поліестер



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.3 л |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 1.07 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴










