
Потужний ручний вертикальний відпарювач для одягу 1400 Вт 250 мл 20 г/хв Ефективний відпарювач для прасування одягу
2 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: V-131
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПотужний ручний вертикальний відпарювач для одягу 1400 Вт 250 мл 20 г/хв Ефективний відпарювач для прасування одягу
Наш відпарювач обладнаний щіткою, яка розкриває плетіння тканини, і в такий спосіб пара досягає кожного клочка випрасуваного одягу. Оскільки пара викидається під високим тиском, якщо ви сумніваєтеся, чи підходить матеріал для такого випаровування, спробуйте пропрасувати річ у непомітному місці.

Кнопка подавання пари та кнопка блокування головки щітки розташовані в легкодоступному місці, тому ви можете зручно керувати роботою відпарювача.

Параметри
- Для швидкого та легкого прасування одягу
- Вертикальне відпарювання — для відпарювання тканин, що висять.
- З кнопкою безперервного подавання пари — можна зафіксувати за допомогою повзункового перемикача
- Функція автоматичного вимкнення: пристрій переходить у режим очікування через 15 хвилин.
- Знімний резервуар для води приблизно 250 мл
- Зі світловим індикатором для зображення фази нагрівання та роботи
- Довжина кабелю: 220 см
- 220-240 В, 50-60 Гц
- Потужність: 1190–1400 Вт
- Час нагрівання: <30 секунд
- Швидкість пари: 20 г/хв
- Матеріал пластик
- Габаритні розміри приблизно 12,4 х 14,7 х 27,8 см
- Маса приблизно 898 г
- Аксесуари, що входять до комплекту: Насадка-щітка для товстіших тканин.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.25 л |
| Продуктивність пари | 20 г/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Парковка | вертикальна |
| Довжина мережевого шнура | 2.2 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 278 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Глибина | 124 мм |
| Вага | 0.898 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴







