Аеро-фритюрниця без рослиної олії 8 л Аерофритюрниця електрична сенсорна
без жиру, без загризань крейда — готуйте улюблені страви в зручній формі, економлячи калорії, а не смак
антипригарне покриття PTFE — більше жодних пригорілих продуктів і складного очищення
об'єм XXL 8 л — ідеально підходить для великих сімей і гостей — усе готово відразу!

10 автоматичних програм — жодних здогадок, завжди ідеальний результат
світлодіодна сенсорна панель — керування одним пальцем, сучасний дизайн на вашій кухні
здоров'я і зручність — жодних бризок жиру, жодного диму, тільки чисте задоволення від готування
швидка та рівномірна циркуляція повітря — ефект хрусткої скоринки без підсмажування
доступ до 13 ексклюзивних рецептів солодких і солоних страв у фритюрі, приготованих нашим шеф-кухарем після сканування QR-коду

Параметри
- призначений для контакту з харчовими продуктами
- залізний піддон із покриттям ПТФЕ
- таймер із настроюванням часу до 60 хвилин
- регулювання температури: 80 – 200 °C
- нагрівальний елемент із неіржавкої сталі
- вбудований вентилятор
- автоматичне вимкнення й сповіщення про готовність до роботи
- 10 автоматичних програм + попереднє розігрівання і нагадування про перевертання
- електроживлення: електричне
- ручка, що не нагрівається
- сенсорна панель керування
- світлодіодний дисплей
- протиковзні ніжки
- об'єм: 8л
- розміри: 30 x 30 x 35 см
- вага: 5,95 кг
- вага в упаковці: 7,35 кг



| Основні | |
|---|---|
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 5.95 кг |
- Ціна: 4 900 ₴









