Світлодіодна гірлянда штора 2х3 м 200 led Гірлянда світлодіодна з білими світлодіодами
Використовуючи завісу, можна не тільки створювати красиві світлові завіси або оформляти різні площини, наприклад, фасади будинків, вікна, фотозони тощо, але й прикрашати об'ємні об'єкти.

Гірлянда "Світодіодна штора" за допомогою USB під'єднується до блока живлення. Також можна використовувати Power Bank як автономне живлення.

Параметри
- Розміри: 3 х 2 м;
- Кількість діодів: 200;
- Тип: капля росы
- Під'єднання: USB
- Напруга: 5 В;
- Колір: білий;
- Кількість режимів роботи: 8
- Дистанційний контроль: Так (пульт)
- Підходить для вулиці, для дому, для дитячої

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Напруга | 5 В |
| Кількість світлодіодів | 200 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Штора кімнатна |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Повербанк, Мережа, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴




