Аерогриль на сенсорному керуванні для дому 13 л 2500 Вт Аерофритюрниця електрична сенсорна
Ця безоливна духовка використовує технологію конвекції, що дає змогу вам запікати вибрані страви без використання олії. Максимальна потужність духовки становить 2500 Вт, що дає змогу готувати м'ясо до повної готовності, з хрусткою скоринкою й ідеальною соковитістю.

Наш прилад має діапазон температур від 40 до 200 °C, що дає змогу вам запікати страви, розігрівати їх або підтримувати в теплі та подавати, коли всі начинки будуть готові. Обертовий кошик для смаження дає змогу легко готувати невеликі продукти, як-от картопля фрі, креветки та овочі. Об'єм духовки становить аж 13 літрів, що дає змогу вам приготувати їжу для всієї родини або просто запекти улюблені начинки. Духовка обладнана чітким білим світлодіодним дисплеєм і сенсорною панеллю, що дає змогу легко вибрати потрібну програму приготування й вимірювати минулий час. Таймер відтермінування старту від 1 до 720 хвилин спрощує планування їжі для всієї родини.

Параметри
- Аерофритюрниця — 8 в 1, духовка без жиру
- Місткість: 13 літрів
- Максимальна потужність: 2500 Вт
- Потужність: 1700 Вт
- Діапазон температур: 40–200°C
- Легко читаний білий світлодіодний дисплей
- Сенсорна панель
- Відкладений старт від 1 хвилини до 720 хвилин
- Лампа в салоні
- Конвекційна технологія
- 8 програм:
- -Курні крильця
- -Картофель фрі
- -Стійк/свинина
- -Риба
- -Куриця
- -Сушіння продуктів
- -Під'єднання
- -Креветки
- До комплекту входять такі аксесуари:
- -Емальований деко
- -Рішетка для випічки
- - Тримач для листового металу
- -Куриця-гриль
- -Обертовий кошик для смаження
- -Корзина для фритюрниці
- Набір шампурів: 10 шампурів
- -Корзина, рожна та шампур мають один загальний монтажний штифт.
- -Зовнішні розміри: Висота: 31,5 см Глибина: 35,1 см Ширина: 35,0 см
- - Внутрішні розміри: 271 x 254 x 208 мм
- Приладдя можна мити в посудомийній машині.
- Тип вилки: E/F



| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 351 мм |
| Вага | 7.3 кг |
- Ціна: 5 495 ₴










