Підлогові ваги для вимірювання ваги до 150 кг 2,5 x 31 x 31 см Ваги для зважування тіла
Стежити за своєю вагою необхідно всім, хто піклується і про свою фігуру, і своє здоров'я. Точніше визначити свою масу тіла можна в домашніх умовах, у цьому Вам допоможуть електронні ваги ADLER з максимальним навантаженням 150 кг.

Платформа електронних ваг ADLER виготовлена з міцного загартованого скла, що надає вагу не тільки безпеці у використанні, але й ультрасучасному дизайну. Похибка ваги за максимального навантаження становить приблизно 100 г, що дає змогу отримати дуже точне вимірювання.

Параметри
- Елементи живлення 1 x CR2032
- Габарити (ВхШхГ) 2.5 x 31 x 31 см
- Тип Електронні
- Вага кг 150
- Додаткові функції автоматичного вмикання вимкнення
- Матеріал платформи Скло
- Точність вимірювання, кг 0.1



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | Adler |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Функція автовключення | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴










