
Конвектор електричний для дачі та дому 2300 Вт 70 x 43 x 12 см Електроконвектор,Побутові конвекторні обігрівачі конвектори
4 327 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-0015
Конвектор електричний для дачі та дому 2300 Вт 70 x 43 x 12 см Електроконвектор,Побутові конвекторні обігрівачі конвектори
Безпечний конвекторний нагрівач KAMINER пропонує захист від перегрівання та захисний вимикач від нахилу, що означає повний захист за будь-яких умов — ви можете використовувати його, не турбуючись про безпеку членів вашої родини.

Енергоощадний режим 1000 Вт — режим 1000 Вт гарантує приємне обігрівання приміщення з низьким споживанням енергії, це ідеальне рішення для людей, які бажають насолоджуватися тепловим комфортом і піклуватися про рахунки за електроенергію.
24-годинний таймер — ви можете запрограмувати пристрій на роботу в будь-який час дня й ночі, це зручне рішення, що дає змогу заощаджувати енергію та насолоджуватися теплом саме тоді, коли вам це потрібно

Параметри
- відповідає європейським стандартам
- класичний вентилятор-нагрівач із реалістичною візуалізацією полум'я
- 3 режими роботи: 1000 Вт/1300 Вт/2300 Вт
- керування через Wi-Fi, кнопки або пульт дистанційного керування
- захист від перегрівання
- вимикач нахилу (автоматичне вимкнення під час перекидання)
- таймер, встановлений з інтервалами за одну годину від 1 години до 24 годин
- чіткий РК-дисплей
- захисна сітка
- стабільні ноги
- інтегровані ручки
- максимальна потужність: 2300 Вт
- напруга: 220 – 240 В/50 Гц
- розміри: 70 x 43 x 12 см
- вага: 4,45 кг
- вага в упаковці: 5,4 кг
- колір: чорний
- матеріал: холоднокатана сталь, ПП, АБС



| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2300 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 4.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
- Ціна: 4 327 ₴









