Домашня фритюрниця аерогриль без олії 5 л 1450 Вт Фритюрниця електрична аерофритюрниця
Компактна знежирена аерофритюрниця, що являє собою комбінацію конвекційної печі, гриля та фритюрниці. Це дає змогу смажити продукти без використання жирів — їжа готується з використанням циркуляції гарячого повітря.

Час випікання зразків страв, температура:
- Піца: 8 хв, 200 (°C)
- Картопля фрі: 22 хв, 200 (°C)
- Стейк: 18 хв, 180 (°C)
- Креветки: 12 хв, 180 (°C)
- Риба: 14 хв, 180 (°C)
- Куряча ніжка: 21 хв, 180 (°C)
- Овочі: 15 хв, 180 (°C)
- Ребришки: 20 хв, 180 (°C)

Параметри
- Безоливна фритюрниця з гарячим повітрям
- Низький рівень викидів диму та запахів.
- Економія часу й енергії
- 8 певних програм
- Тачпад
- Світлодіодний дисплей
- Прохолодна на дотик ручка
- Місткість 5 літрів
- Контейнер з антипригарним покриттям (не прилипає)
- Безступенево регульований термостат (80-200 °C)
- Таймер із сигналом вимкнення
- Захист від перегрівання
- Потужність 1450 Вт
- Маркування CE — відповідає всім обмежувальним стандартам ЄС.
- Електроживлення: 220-240 В~, 50/60 Гц.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Об'єм масла | 5 л |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 306 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 825 ₴









