Портативна колонка Bluetooth Speaker 25 Вт Бездротова колонка, Портативні колонки
Вона підтримує Bluetooth-з'єднання для бездротового передавання звуку
Бездротове під'єднання через Bluetooth дає змогу використовувати колонку без зайвих дротів.

Параметри
- Джерело живлення: micro USB
- Кількість динаміків: 1
- Оздоблення корпусу: алюмінієвий сплав
- Сумарна потужність: 25 Вт.
- Номінальна потужність: 3 Вт
- Версія Bluetooth: 5.0
- Пульт дистанційного керування: Немає
- Підтримувані аудіокодеки: Apt-X HD
- Підтримка карт пам'яті: Немає
- Функція відтворення: mp3
- Функція відтворення: DVD
- Функція відтворення: CD
- Дисплей: Немає
- Голосове керування: Немає
- Захист від вологи: Немає
- Вбудований мікрофон: Немає
- Імпеданс: 4-8 Ом
- Динамічний діапазон: 100 Гц-20 КГц
- Розміри: 70 х 70 х 40 см
- Вага: 167 гр



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумарна потужність звуку | 25 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор, USB-порт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴




