
Колонка-динамік bluetooth SD, USB, AUX, Bluetooth 12,4 x 10,3 x 10,3 см Бездротова блютуз-колонка в дорогу, Колонка для музики
2 200 ₴
1 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0889
Колонка-динамік bluetooth SD, USB, AUX, Bluetooth 12,4 x 10,3 x 10,3 см Бездротова блютуз-колонка в дорогу, Колонка для музики
Караоке-колонка з мікрофоном : насолоджуйтеся співом улюблених мелодій за допомогою мікрофона, що входить до комплекту.
Модуляція голосу : виберіть одну з 4 різних модулів голосу та оригінальний голос, щоб додати веселощів і креативності до ваших виступів.

Мікрофон у комплекті : постачається з високоякісним мікрофоном, призначеним для чистого та чіткого вокалу.
8 годин відтворення : Тривалий термін експлуатації акумулятора дає змогу займатися співом тривалий час без перерв.
Швидке заряджання : повне заряджання акумулятора всього за 4,5 години.
Кілька варіантів відтворення : підтримка SD, USB, AUX і Bluetooth V 5.1 для універсального відтворення музики з різних пристроїв.

Параметри
- Караоке-колонка з мікрофоном
- 4 модуляції голосу + оригінальний голос
- Мікрофон у комплекті
- 8 годин робочого часу
- 4,5 часу заряджання
- Відтворення SD/USB/AUX/Bluetooth V 5.1
- Заряджання через USB-C
- Розмір пристрою: 12,4 x 10,3 x 10,3 см
- Розмір мікрофона: 13,6 x 3,7 x 3,7 см



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | USB |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 124 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Вага | 0.46 кг |
- Ціна: 1 175 ₴









