-45%

Портативна колонка з мікрофоном 1500 мА·год RGB 17x17x37,5 см Портативна акустична bluetooth колонка
2 300 ₴
1 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0905
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПортативна колонка з мікрофоном 1500 мА·год RGB 17x17x37,5 см Портативна акустична bluetooth колонка
Бездротова колонка з FM-радіо: Слухайте улюблені радіостанції без потреби використання додаткових пристроїв.
Потужність 2x5 Вт: динамік потужністю 10 Вт забезпечує чистий і чіткий звук, що ідеально підходить для вечірок і повсякденного прослуховування.

Функція караоке: вбудований мікрофон і функція караоке зроблять кожну вечірку незабутньою.
Акумулятор ємністю 1500 мА·год: забезпечує до 8 годин відтворення, даючи змогу насолоджуватися музикою годинами без підзаряджання.
Bluetooth 5.0: стабільне з'єднання Bluetooth забезпечує швидке й безперебійне відтворення музики через бездротову мережу.

Параметри
- Бездротова колонка з радіо
- Потужність: 2x5 Вт
- FM-радио
- Мікрофон у комплекті
- Функція караоке
- Ємність акумулятора 1500 мА·год
- Час роботи до 8 годин
- Версія BT 5.0
- Відтворення Aux
- Відтворення з карти SD
- Відтворення з USB-накопичувача
- Розміри вироби
- Світлодіодна RGB-підсвітка
- Розміри виробу: 17x17x37,5
- Напруга: 5 В 1 А



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Вага | 1.36 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴









