
Йогуртниця для приготування справжнього домашнього йогурту 20 Вт 7 шт Електрична йогуртниця автоматична
1 955 ₴
1 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-1538
Йогуртниця для приготування справжнього домашнього йогурту 20 Вт 7 шт Електрична йогуртниця автоматична
7 скляних банок із кришками, що загвинчуються: Йогуртниця обладнана 7 практичними баночками об'ємом 200 мл кожна, що дає змогу приготувати йогурт для всієї родини. Кожна баночка обладнана кришкою, що закручується, для зручного зберігання в холодильнику.

Постійна температура 42 °C: оптимальна температура для ферментації йогурту, що гарантує ідеальний результат щоразу.
Підсвічуваний перемикач вмик./вимк.: простота експлуатації завдяки чіткому світловому індикатору, що показує стан пристрою.
Прозора кришка: дає змогу контролювати процес приготування йогурту, не відкриваючи пристрій, підтримуючи постійну внутрішню температуру.
Стійкі гумові ніжки: гарантують безпеку та стійкість під час використання пристрою.

Параметри
- Йогуртниця
- 7 практичних скляних банок із кришками, що загвинчуються (200 мл)
- Підсвічуваний вимикач
- Прозора кришка
- Постійна температура 42 °C
- Стійкі гумові ніжки
- Розміри пристрою 24,0 см x 24,0 см x 11,5 см
- Довжина шнура живлення: 125 см
- Колір шнура живлення: білий
- Номінальна потужність 20 Вт
- Колір: білий/сріблястий
- Тип плагіну: C
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Йогуртница |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість ємностей | 7 |
| Об'єм ємності | 200 мл |
| Матеріал ємностей | скло |
| Температура нагріву | 42 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прозора кришка | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.25 м |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 1 255 ₴









