
Кухонна сушарка-стійка для зберігання посуду 43 x 29 x 27 см Посудна сушарка, Органайзери та сушарки для посуду
2 237 ₴
1 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-0262
Кухонна сушарка-стійка для зберігання посуду 43 x 29 x 27 см Посудна сушарка, Органайзери та сушарки для посуду
Висока якість — сушарка виготовлена з високоякісного хромованого металу, що робить її стійкою до пошкоджень і надмірної вологи. Він має дизайн у стилі лофт, що дає йому вписатися в будь-який інтер'єр.
ЛОФТ-ВІД — сучасний, елегантний лофт-від зробить сушарку прикрасою вашої кухні! Комплект містить знімну сушарку для столового приладдя — просто повісьте її на бічні перекладини сушарки. Його можна встановити де завгодно на зливній трубі. Основа сушарки для столового приладдя й основний піддон для води виготовлені з міцного чорного пластику. Крім того, універсальний темний колір впишеться в хоч який інтер'єр.

ДВРОВНЕВА — сушарка складається з двох рівнів. Перший рівень — це місце для мисок і тарілок. З лівого боку є сушарка для столового приладдя. Другий рівень — це прибудова, що має аж 9 місць для тарілок. Сушарка робить великий вплив на організацію простору.

Параметри
- колір: чорний
- матеріал: вуглецева сталь, інше: PP + смола
- розміри: 43 x 29 x 27 см
- вага: 1618 кг
- вага в упаковці: 2,006 кг



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Наявність піддону | Так |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 1618 г |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 235 ₴









