
Електро простирадло (Електроковдра) 160 Вт 180x160 см Ковдра з підігрівом, Електричні простирадла електроковдри
3 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-0659
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЕлектро простирадло (Електроковдра) 160 Вт 180x160 см Ковдра з підігрівом, Електричні простирадла електроковдри
На відміну від звичайного укривала, електричний варіант із підігрівом обладнаний спеціальним шаром надійно захищених дротів, які випромінюють тепло зсередини ковдри. Вбудований нагрівач, розподілений по поверхні ковдри, працює за тим самим принципом, що й інші пристрої цього типу, і під час під'єднання до електрики виділяє тепло. Ковдра в одну мить стає теплою і приємною.

Це ідеальне рішення, якщо ви хочете насолоджуватися теплом, сидячи в кріслі! Ковдра можна прати, вимкнувши шнур живлення й регулятор температури. Його легко зберігати: досить дочекатися охолодження, згорнути та прибрати в шафу або сумку.

Параметри
- Максимальна потужність: 150 Вт
- Електроживлення: мережа 220 В
- Матеріал: акрил (зовнішній шар), поліестер (внутрішній шар)
- Двоколірний: сірий, кремовий
- Таймер: 3 рівні регулювання (від 45 до 120 хвилин або від 2 до 8 годин)
- Довжина кабелю: 3 м
- Розміри ковдри: 180 х 160 см
- Розміри упакування: 48 х 12 х 40 см
- Вага: 2,43 кг
- Захист від перегрівання: ТАК, вбудований запобіжник
- Керування: пульт зі світлодіодним дисплеєм — індикатор нагрівання, індикатор таймера, регулювання температури, вмикання/вимикання.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Розмір | Двоспальний |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 160 см |
| Машинне прання | Так |
| Таймер | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Колір | Сірий |
| Вага | 2430 г |
| Тип | Електричні простирадла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴









