Електроконвектор 2000 Вт 59 x 37,5 x 21 см Підлогові Електричні конвектори для опалення будинку
Регульована потужність — 750 Вт, 1250 Вт і 2000 Вт — дає змогу регулювати потужність обігрівання відповідно до ваших поточних потреб.
Термостат дає змогу точно контролювати температуру, забезпечуючи оптимальні умови в приміщенні.

Пілот — дає змогу легко керувати функціями нагрівача, не встаючи з місця
Режим турбо — швидке нагрівання приміщення
Таймер — повний контроль часу роботи опалювача від 1 до 24 годин.
Захист — захист від перегрівання та функція автоматичного вимкнення за потреби

Параметри
- Потужність нагрівання: 750 Вт/1250 Вт/2000 Вт.
- Керування: панель керування, пульт дистанційного керування
- Функція турбо
- Режими роботи: 750 Вт, 1250 Вт, 2000 Вт, антизамерзання
- РК-дисплей
- Діапазон регулювання температури: 5°C - 37°C
- Таймер: 1-24 години
- Термостат
- Індикація кімнатної температури
- Вільностійкий
- Захист від перегрівання
- Автоматичне вимкнення
- Захист від замерзання
- Довжина кабелю живлення: 150 см.
- Розміри приладу: 59 x 37,5 x 21 см
- Розміри упакування: 66 x 37 x 14 см
- Вага: 3,8 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Коліщата | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴





