Настінний обігрівач із терморегулятором 2000 Вт 42 х 17 х 11 см Настінний тепловентилятор
Інтелектуальний пристрій — за великої різниці між встановленою температурою й температурою, виміряною в кімнаті, автоматично вибирає рівень нагрівання
Пульт дистанційного керування

Програматор часу — від 1 до 8 годин. Через встановлений час пристрій повністю вимикається.
Функція виявлення відкритого вікна
Керамічні нагрівачі розроблені для роботи за температури від -40 °C до 70 °C

Параметри
- Потужність нагрівання: 0/1000 Вт/2000 Вт
- Таймер від 1 до 8 годин
- Віддалене керування
- Тиха робота
- Питома робота програма
- Виявлення відкритого вікна
- Інструкції польською мовою
- Керамічний нагрівальний елемент
- Вага: 2 кг
- Живлення: мережа
- Довжина кабелю живлення: 150 см.
- Розміри пристрою: 42,0 х 17,0 х 11,0 см
- Розміри упакування: 45,5х20,5х14,5 см.
- Комплект для кріплення до стіни — надійна та міцна система кріплення пристрою на кілька кілограмів вище від головних людей, що проходять.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Таймер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴









