Побутова кавомолка для подрібнення зерен спецій 300 Вт 300 г Кавомолка потужна електрична для дому
Пропонована нами електрична кавомолка з конічними жорнами потужністю 300 Вт полегшить приготування будь-якого кавового напою. Свіжий помел кавових зерен дає змогу витягти всю есенцію й аромат, даруючи нові смакові відчуття. Незалежно від того, чи п'єте ви гарячу або холодну каву, з молоком чи без, варто спробувати, наскільки відрізняється смак напою, приготованого відразу після помелу.

Подрібнювач має сучасний дизайн, працює тихо й ефективно. Прозорий контейнер для зерен дає змогу контролювати їхню кількість. Крім того, пристрій не увімкнеться, поки ви не закриєте кришку. Автоматизація процесу можлива завдяки жорнам конічної форми, які подрібнюють зерна. Подрібнювач автоматично вимикається після роботи.

Параметри
- Кавомолка жорен
- Конічна фреза з неіржавкої сталі (SUS420)
- Місткість бункера: 300 грамів
- 31 налаштування помелу
- Чудово підходить для приготування кави:
- У джезві
- У еспресо-машині
- Через сифон
- У фільтр-кавоварку
- Вилити поверх
- У французькій пресі
- Таймер до 25 секунд безперервної роботи
- Продуктивність:
- 44 грами чудової кави за 25 секунд
- 75 грамів кави грубого помелу за 25 секунд
- Автоматичне вимкнення
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Номінальна потужність: 200 Вт
- Розміри: Ширина: 12 см Глибина: 18,5 см Висота: 31,5 см
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: чорний, сріблястий
- Колір шнура живлення: чорний
- Довжина шнура живлення: 80 см



| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 1.7 кг |
- Ціна: 4 400 ₴









