Кавомолка потужна електрична для дому 150 Вт 75 г Потужна кавомолка для подрібнення зерен і спецій
Об'єм кавомолки становить 75 г, що дає змогу подрібнювати ідеальну кількість кави без втрати аромату.

Вона обладнана ковпачком, що зберігає аромат, щоб мелену каву можна було використовувати на кілька людей. Максимальна потужність 150 Вт забезпечує швидке помел кави без потреби довго перемелювати зерна.

Параметри
- Потужність: 150 Вт
- Прозора кришка
- Запобіжний замок
- Швидке увімкнення/вимкнення
- Кабель, що легко складається
- Місткість: до 75 грамів.
- Металевий контейнер для кави.
- Розміри виробу: 9,6 x 9,6 x 19,6 см
- Матеріал корпусу: Пластик
- Довжина шнура живлення: 76 см



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 75 г |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 196 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Вага | 0.72 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴










