Електром'ясорубка для дому 1600 Вт Camry Електром'ясорубка для дому електрична з насадками, Електричні м'ясорубки
М'ясорубка — це пристрій, який полегшує приготування таких страв, як пельмені з м'ясом, голубці, млинці з м'ясом, гамбургери, м'ясний рулет або овочі з м'ясною начинкою. Наш продукт вирізняється високою ефективністю: за дві хвилини ми можемо подрібнити до 2 кг м'яса!

Це прискорить роботу на кухні, що особливо актуально у святковий сезон і під час підготовки до сімейних урочистостей. Камера подрібнення No 8 трохи більша за стандартну, тому нам більше не потрібно нарізати м'ясо на дрібні шматочки.
До комплекту входять три сита з неіржавкої сталі діаметром 3, 5 і 7 мм, насадка для ковбасок, насадка для кебе та двосторонній ніж із неіржавкої сталі. Завдяки цим елементам ми приготуємо домашні ковбаски, а м'ясо буде ретельно подрібнене.
Це також цікавий варіант для тих, хто любить експериментувати на кухні. Насадка для кебе дасть нам спробувати нову страву, яка може надовго зайняти місце в нашому меню!

Параметри
- Продуктивність: 2,0 кг/хв.
- 3 сита з неіржавкої сталі: 3, 5, 7 мм
- #8 камера подрібнення
- Насадка для ковбаси
- Насадка для кебе
- Двосторонній ніж із неіржавкої сталі
- Вбудоване сховище для аксесуарів
- Запасне зчеплення
- Гумові нековзні ніжки
- Захист від перегрівання
- Максимальна потужність: 1600 Вт
- Потужність: 500 Вт
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: сріблястий і чорний
- Довжина шнура живлення: 86 см
- Електроживлення: 220-240 В 50/60 Гц



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.86 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.58 кг |
- Ціна: 4 055 ₴










