Електром'ясорубка для дому електрична з насадками 1200 Вт Silver Crest Електричні м'ясорубки
Максимальна потужність двигуна — 1200 Вт, що дає змогу переробити до 1 кг м'яса за хвилину. Функція "Захист від перевантаження" — запобігає пошкодженню двигуна м'ясорубки під час перевантаження приладу. Функція "Реверс" — зворотне обертання шнека, що запобігає ущільненню продуктів усередині м'ясорубки та забезпечує якісне подрібнення. Тепер немає потреби розбирати прилад.

Корпус м'ясорубки виготовлений із високоякісних міцних матеріалів пластику, на нижній частині корпусу розташовані прогумовані ніжки для додаткової стійкості та намотування кабелю.

Параметри
- Час короткочасна робота: 15 хвилин
- Блоковна потужність двигуна: до 1200 Вт.
- Споживана потужність: 350 Вт.
- Переробляє майже 1 кг м'яса за хвилину
- Функція реверс
- 4 рецепти в інструкції
- Розміри: 14.8 х 25.2 х 39 см
- Вага: 1.9 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1200 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для нарізки печива | Так |
| Формувальна насадка для фаршу | Так |
| Штовхач | Так |
| Матеріал лотка | метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴










