
Тістоміс із металевою чашею та насадками 3 л 1200 Вт 31,8 x 19,2 x 24,8 см Тістоміси Планетарні міксери для дому
3 855 ₴
- Немає в наявності
- Код: О-0618
+380 (98) 611-59-18
МенеджерТістоміс із металевою чашею та насадками 3 л 1200 Вт 31,8 x 19,2 x 24,8 см Тістоміси Планетарні міксери для дому
Планетарний кухонний комбайн ADLER — ідеальний продукт для всіх шанувальників випічки.

Кухонний комбайн, який сам змішує всі інгредієнти, не потрібно тримати його в руках, й обладнаний насадками, що полегшують роботу на кожному етапі приготування торта? Так! Наш комбайн підійде для будь-якої кухні, досить використовувати його лише один раз, і він стане невіддільною частиною вашої техніки! Подаруйте собі та своїм близьким трохи простору!

Параметри
- Планетарний рух змішування
- 6 швидкостей
- Нахилити голову
- Чаша з неіржавкої сталі об'ємом 3,0 л
- Крышка от брызг
- 3 вкладки:
- • Гак для замішування тіста
- • Мішалка
- • Віночок для збивання яєць
- Пластиковий шпатель
- Можна мити в посудомийній машині:
Дозволено: миска, віночок для яєць.
Не допускається мити в посудомийній машині: гак для замішування тіста, заважавку. - Захист двигуна від перевантаження
- Стабільні присоски
- Потужність 700 Вт
- Максимальна потужність 1200 Вт
- 220-240 В ~ 50 / 60 Гц
- Компактний розмір, легко поміщається в ящик (ДхШхВ): 31,8 x 19,2 x 24,8 см
- Колір: чорний
- Міцний матеріал корпусу: АБС-пластик
- Довжина шнура живлення 100 см
- Тип вилки: C



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Об'єм діжі | 3 л |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Виробник | Adler |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 318 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 248 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Тип насадки обладнання | Віночок, Бітер, Гак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 855 ₴









