-37%

Тістоміс із металевою чашею та насадками 3,5 л 1200 Вт 32 x 20 x 26,5 см Тістоміси Планетарні міксери для дому
5 195 ₴
3 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0617
+380 (98) 611-59-18
МенеджерТістоміс із металевою чашею та насадками 3,5 л 1200 Вт 32 x 20 x 26,5 см Тістоміси Планетарні міксери для дому
Планетарний кухонний комбайн MESKO — ідеальний продукт для всіх шанувальників випічки.

Кухонний комбайн, який сам змішує всі інгредієнти, не потрібно тримати його в руках, й обладнаний насадками, що полегшують роботу на кожному етапі приготування торта? Так! Наш комбайн підійде для будь-якої кухні, досить використовувати його один раз, і він стане невіддільною частиною вашої техніки! Подаруйте собі та своїм близьким трохи простору!

Параметри
- Планетарний рух змішування
- 6 швидкостей
- Нахилити голову
- Велика чаша з неіржавкої сталі об'ємом 3,5 л
- Крышка от брызг
- 3 вкладки:
- • Гак для замішування тіста
- • Мішалка
- • Віночок для збивання яєць
- Пластиковий шпатель
- Можна мити в посудомийній машині:
Дозволено: миска, віночок для яєць.
Не допускається мити в посудомийній машині: гак для замішування тіста, заважавку. - Стабільні присоски
- Захист двигуна від перевантаження
- Розміри виробу: 32,0 x 20,0 x 26,5 см.
- Потужність 700 Вт
- Максимальна потужність 1200 Вт
- 220-240 В ~ 50 / 60 Гц



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 700 Вт |
| Об'єм діжі | 3.5 л |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Виробник | Mesko |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Тип насадки обладнання | Віночок, Бітер, Гак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴








