Тістоміс із металевою чашею та насадками 5 л 2000 Вт Camry Тістоміси Планетарні міксери для дому
Планетарний кухонний комбайн став почесним помічником на нашій кухні. Ми цінують його багатофункціональність і практичність. Планетарний рух міксера дає змогу ретельно перемішати всі інгредієнти, а 6 швидкостей дають змогу налаштувати швидкість обертання залежно від типу змішуваних продуктів.

Потужність 2000 Вт необхідна для виконання таких трудомістких і енергоємних завдань, як замішування тіста для хліба, булочок або круасанів. Низькі швидкості ідеально підходять для збивання яєчних білків, вершкового крему або змішування інгредієнтів для пісочного тіста.
Відкидна головка та велика чаша з неіржавкої сталі об'ємом до 5 літрів гарантують комфортну роботу та можливість змішувати ще більше інгредієнтів. Стійкі присоски запобігають ковзанню приладу по стільниці, а захисне покриття від бризок захистить його від бруду.

Параметри
- Планетарна система змішування
- РК-дисплей для:
- • настроювання часу роботи в діапазоні 30 сек. – 30 хв.
- • настроювання обертання двигуна: швидкість 1-6 + імпульсний режим
- Нахилити голову
- Велика чаша з неіржавкої сталі об'ємом 5,0 л
- Защита от брызг
- Підсвічувана ручка
- 3 вкладки:
- • Гак для замішування тіста
- • Мішалка
- • Віночок для збивання яєць
- Пластиковий шпатель
- Можна мити в посудомийній машині:
Дозволено: миска, віночок для збивання яєць.
Не допускається мити в посудомийній машині: гак для замішування тіста, заважавку. - Пластиковий шпатель
- Стабільні присоски
- Довжина шнура живлення 93 см
- Захист двигуна від перевантаження
- Потужність 1300 Вт
- Максимальна потужність 2000 Вт
- 220-240 В ~50 Гц
- Розміри виробу: 32,5 x 22,5 x 27,0 см
- Довжина шнура живлення 105 см
- Тип вилки: C
- Споживана потужність у вимкненому стані: 0,35 Вт
- Колір: сріблястий



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Виробник | Camry |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 4.76 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Тип насадки обладнання | Віночок, Бітер, Гак |
- Ціна: 5 550 ₴










