Ручний блендер для кухні 1500 Вт Блендери кухонні універсальні
Заглибний блендер дає змогу збивати піну, подрібнювати, натирати та легко готувати всілякі муси, крем-супи, піре та інші страви, що вимагають такої консистенції.

Насадка блендера виготовлена з міцної неіржавкої сталі, що гарантує можливість тривалого використання. Прилад має 5 швидкостей і функцію турборежиму.

Параметри
- 5 параметрів швидкості
- Плавне регулювання швидкості
- Функція «Турбо»
- Підсвітка регулювання швидкості
- Елегантне оздоблення з неіржавкої сталі
- Лезо з неіржавкої сталі
- Довжина шнура живлення: 1,8 м
- Номінальна потужність: 850 Вт
- Максимальна потужність: 1500 Вт
- Тип вилки: C
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.81 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴










