Ручний блендер для кухні 500 Вт Блендери кухонні універсальні
Заглибний блендер ADLER — ідеальний вибір для тих, хто шукає якісне та зручне кухонне начиння. Хочете полегшити собі роботу на кухні? Наш професійний блендер дасть вам швидко та легко приготувати смачний фруктовий смузі або овочеву пасту на сніданок, суп або соус на обід або овочевий коктейль на вечерю.

Вам не доведеться витрачатися на складне кухонне обладнання та розбиратися в заплутаних інструкціях! Завдяки нашому рішенню вам буде потрібно лише кілька хвилин, щоб насолодитися корисним перекусом!

Параметри
- Номінальна потужність: 300 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Леза з неіржавкої сталі
- Паличка з неіржавкої сталі
- Дві швидкості обертання двигуна.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Adler |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴





