Багатофункційний блендер 1000 Вт Побутові блендери кухонні
Заглибний блендер — чудовий вибір для тих, хто цінує прості способи приготування здорової їжі за короткий час. Блендер обладнаний мірною склянкою об'ємом 600 мл, насадкою з неіржавкої сталі та віночком.

Крім того, блендер чудово підходить для традиційної кухні, даючи змогу подрібнювати та легко готувати всілякі муси, крем-супи, тісто для млинців та інші страви, що вимагають однорідної консистенції.

Параметри
- 2 режими швидкості
- Стандарт
- ТУРБО - Леза насадки-блендера виготовлені з неіржавкої сталі.
- До комплекту входить:
- Склянка: 600 мл
- Насадка для змішування з неіржавкої сталі
- Віночок із неіржавкої сталі із шестернею - Довжина шнура живлення: 1 м
- Матеріал: пластик АБС, неіржавка сталь
- Номінальна потужність: 600 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Електроживлення: 220-240 В~, 50/60 Гц
- Тип вилки: C
- Колір: чорний



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.79 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴









