Багатофункційний блендер 300 Вт Побутові блендери кухонні
Двигун зі швидкістю обертання 14 240 об./хв забезпечує швидке й ефективне змішування, даючи змогу готувати широкий асортимент страв. Міцний і гострий ніж гарантує тривалий термін експлуатації та легке змішування навіть найтвердіших інгредієнтів.

Інтуїтивно зрозумілий перемикач дає змогу легко керувати приладом однією рукою, забезпечуючи зручність використання. Спеціально розроблена ручка ергономічної форми забезпечує комфорт і стійкість під час змішування.

Параметри
- Леза з неіржавкої сталі
- Швидкість двигуна: 14240 об/хв
- Зручний перемикач
- Ергономічна ручка
- Знімний вал блендера
- Довжина шнура живлення: 100 см
- Тип вилки: C
- Колір шнура живлення: білий
- Колір корпусу: білий
- Розміри товару: висота: 34,7 см, ширина: 5,9 см, глибина: 5,9 см.
- Номінальна потужність: 200 Вт
- Максимальна потужність: 300 Вт
- Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | пластик |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 347 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Вага | 0.47 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴









