Блендер для кухні подрібнювач кухонний 300 Вт Побутові блендери кухонні
Довговічність і надійність блендера забезпечується двигуном потужністю 300 Вт. Завдяки йому ви впораєтеся з будь-яким кулінарним завданням. Завдяки двом швидкостям обертання ви легко підберете швидкість обертання блендера залежно від страви, що готується: менша — для ніжних і дрібних продуктів, велика — для твердих і великих.

Блендер стане незамінним помічником на вашій кухні перед приготуванням корисних і смачних страв. Він вміє змішувати та подрібнювати продукти. З нашим блендером ви напевно приготуєте чудові фруктові коктейлі або вишукані супи.

Параметри
- Лезо з неіржавкої сталі
- Паличка з неіржавкої сталі
- 2 режими швидкості
- Зручний перемикач
- Знімна паличка
- Потужність: 300 Вт
- Номінальна потужність: 200



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.49 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴








