Блендер для кухні подрібнювач кухонний 3в1 800 Вт Побутові блендери кухонні
Одним з основних кухонних інструментів, що спрощують приготування їжі, безумовно, є блендер. З його допомогою можна швидко приготувати суп як крем, соус, маринади, смузі або крем для торта.

Особливо, якщо ви маєте такий прилад, як заглибний блендер ADLER. Завдяки йому ми можемо легко та швидко приготувати улюблені страви, заощадити час і неабияк спростити процес увімкнення здорової їжі в раціон.

Параметри
- 2 режими швидкості
- Леза з неіржавкої сталі
- До комплекту входить:
- Подрібнювач: 500 мл
- Склянка: 700 мл
- Ніжка з неіржавкої сталі
- Віночок із неіржавкої сталі - Довжина шнура живлення: 1 м
- Максимальна потужність: 800 Вт
- Номінальна потужність: 500 Вт
- Електроживлення: 220-240 В~, 50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип блендера | Портативний |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Adler |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 500 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 0.5 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 700 мл |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.04 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴










