Парова праска для дому стаціонарна 3400 Вт 360 мл 31x12,4x15 см Електричні праски з парою
Завдяки керамічному сплаву він легко ковзає поверхнею тканини, що підвищує комфорт прасування. Потужне подавання пари дає змогу розпрасувати навіть найскладніші складки.

Для безпеки праска обладнана системою автоматичного вимкнення. Крім того, він має корисну функцію самоочищення й краплеуловлювач.
*З метою безпеки користувача кожна праска заповнюється водою та проходить контроль якості. Тому перед першим використанням із приладу може витікти кілька крапель води, що є нормальним явищем.

Параметри
- Парова праска
- 5 функцій:
- - Вертикальне парове прасування
- - Паровий удар 95 г/хв.
- - Безперервне прасування парою 50 г/хв.
- - Розпилити 0,5 г/втеча
- - Сухе прасування
- 4 системи:
- - Автоматичне вимкнення
- - Антикрапельний
- - Антикальцій
- - Самоочисний
- Керамічна підошва із загостреним кінчиком: 24,8 x 12,4 см
- Резервуар для води: 360 мл
- Колір: чорно-золотий
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Розміри виробу: 31,0 x 12,4 x 15,0 см.
- Номінальна потужність 2600 Вт
- Максимальна потужність 3400 Вт
- Електроживлення 220-240 В ~ 50/60 Гц
*У новій прасці можуть бути залишки води. Це після планової перевірки герметичності.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | З парогенератором |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Швидкість подачі пари | 50 г/хв |
| Паровий удар | 95 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм резервуара для води | 0.36 л |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 124 мм |
| Вага | 1.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴










