Праска для дому парова 2800 Вт 170 мл Парові праски та прасувальні системи
Цей сучасний прилад із керамічною основою дає змогу прасувати вертикально. Завдяки керамічній підошві він легко ковзає поверхнею матеріалу, що підвищує комфорт прасування.

Керамічне покриття підошви стійке до подряпин, тому вам не доведеться боятися прасувати навколо ґудзиків або змійок. Використання потужного парового удару дає змогу позбутися навіть найнегарніших складок. Резервуар для води має об'єм 170 мл, тому його вистачить, щоб випрасувати одяг усієї родини!

Параметри
- Парова праска
- Вертикальне парове прасування
- Паровий удар 65 г/хв.
- Прасування з парою 35 г/хв.
- Розпилити 0,5 г/побігання
- Сухе прасування
- Керамічна підошва: 20 x 10,5 см
- Резервуар для води: 170 мл
- Колір: сірий
- Довжина шнура живлення: 190 см
- Розміри виробу: 26,0 x 10,5 x 14,0 см.
- Номінальна потужність 2200 Вт
- Максимальна потужність 2800 Вт
- 220-240 В ~ 50/60 Гц
- *У новій прасці ви можете виявити залишки води. Це відбувається внаслідок планової перевірки герметичності під час масового виробництва.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | З парогенератором |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Швидкість подачі пари | 35 г/хв |
| Паровий удар | 65 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм резервуара для води | 0.17 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 0.78 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴










