Поїлка для собак для використання в поході 200-100 мл Портативна поїлка для собак у дорогу
ТУРІЗМ/ПУТЕШОСТВІЯ — компактні розміри пляшки та шнурка знадобляться не тільки під час подорожей, але й на прогулянці або поїздці за місто. Шнурок стане в пригоді для кріплення пляшки з водою, щоб він не заважав, а завжди був під рукою.

ШИРОКА МІСКА — диспенсер розроблений у такий спосіб, щоб собаки як малих, так і великих порід могли легко пити. Ергономічна форма пляшки дає змогу легко використовувати її навіть однією рукою.
КНОПКА — поїльник має кнопку, яка дає змогу налити потрібну кількість води з контейнера в миску. Кнопку можна також заблокувати. Після годування тварини ви можете вилити залишки води в контейнер. Завдяки цьому ви не розіллєте воду, наприклад, у машині

Характеристики
- матеріал: пластик, безпечний для тварин.
- місткість резервуара для води: приблизно 200 мл
- місткість харчового контейнера: приблизно 100 мл.
- Розміри чаші: 10/6,5/4 см.
- размеры: 27/7/7см
- вага: 172 г
- вага в упаковці: 232г.



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки, Гризуни, Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 0.2 л |
| Форма | Циліндр |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 0.172 мм |
- Ціна: 550 ₴










