-54%

Фонтан-поїльник автоматичний для хатніх тварин 2 л 5 В Поїльник для собак автоматичне автоподання
Фонтан для хатніх тварин обладнаний 3-шаровим фільтром для води, що виводить частинки їжі, шерсть та інші забруднення.

Поїльник забезпечить свіжу та чисту воду вашим вихованцям цілий день! Бак поїлки вміщує до 2 літрів води, що вистачає як мінімум на 5 днів використання.

Характеристики
- колір: прозорий
- місткість: 2 л
- місткість чаші: 120 мл
- фільтр: 3 шари
- кількість режимів водопотоку: 2
- шум: 40 дБ
- напруга: 5В
- довжина кабелю: 195 см
- розміри: 16,5 х 22 см
- вага: 0,488 кг
- вага в пакованні 0,597 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки, Гризуни, Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2 л |
| Форма | Циліндр |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр | 0.48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴









