
Килимок охолоджувальний для середніх собак 90х50 см Охолоджувальні килимки для комфортного сну собаки
1 395 ₴
845 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0574-1
Килимок охолоджувальний для середніх собак 90х50 см Охолоджувальні килимки для комфортного сну собаки
Забезпечує вдосталь місця для дрібних, середніх і великих порід, як-от лабрадор, золотистий ретривер, бігль або французький бульдог, також підходить для кішок, кроликів та інших хатніх тварин.

Гелевий охолоджувальний килимок для хатніх тварин працює автоматично, активуючись у разі дотику до тіла улюбленця, він зручний і готовий до використання в будь-який час.
Нетоксичні матеріали, брак шкідливих речовин і зварні краї роблять килимок безпечним і стійким до подряпин та інтенсивного використання.
Охолоджувальний лежак для собак водонепроникний і просто протирається вологою ганчіркою для видалення бруду, ідеально підходить для собак після прогулянки або купання!

Параметри
- Довжина — 90 см
- Ширина — 50 см
- Товщина — 1.5 см
- Вага — 2.8 кг
- Вага в пакованні — 2.85 кг



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 845 ₴









