-45%

Лежак для собак з м'яким наповненням XXL 100x70x4 см М'яке спальне місце для собак, Лежанка для собак
1 995 ₴
1 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: V-036
+380 (98) 611-59-18
МенеджерЛежак для собак з м'яким наповненням XXL 100x70x4 см М'яке спальне місце для собак, Лежанка для собак
Лежанка виготовлена з міцних і водовідштовхувальних матеріалів, що робить її ідеальною для використання після прогулянок під дощем або купання. М'яке наповнення й ергономічний матрац забезпечують комфортний відпочинок для суглобів і м'язів, що особливо важливо для великих собак.

Чохол легко знімається й переться в машині, що спрощує догляд за виробом. Крім того, лежанка безпечна для вашого вихованця, оскільки виготовлена з нетоксичних матеріалів

Параметри
- Розмір: XXL
- Матеріал: льон (зовнішній матеріал поверхні), оксфорд (зовнішній матеріал дна), PVC, нейлон, цинковий сплав, губка, бавовна
- Колір: чорний, білий
- Розміри: 100 x 70 x 4 см
- Вага: 1 кг
- Вага в упаковці: 1,25 кг
- Гігієнічність: можна прати в машині
- Використання: підходить для відпочинку вдома та як автомобільна підстилка



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розмір | XXL |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴








