Універсальний осушувач повітря 36 Вт 17 x 17 x 31,5 см Портативні осушувачі повітря
Компактний, сучасний і простий у використанні — ідеально підходить для дому, офісу, гуртожитку або невеликих кімнат, як-от амбар або амбар.
система автоматичного вимкнення після наповнення резервуара об'ємом 1400 мл гарантує безперебійну й безпечну роботу — вам не потрібно турбуватися про розливання води

Ємність 1400 мл у поєднанні з продуктивністю 380 мл/день означає, що осушувач може працювати до 3-4 днів без потреби спорожнення резервуара — це означає зручність і менше щоденних клопотів.
Таймер на 8/12/16 годин дає змогу налаштувати час роботи відповідно до ваших потреб, а 7-колірна світлодіодна лампа створює приємну атмосферу.
Завдяки технології Пельтьє осушувач повітря працює тихо та енергоефективно, що робить його ідеальним для спальні або офісу — без шуму та високих рахунків.

Параметры:
- Потужність: 36 Вт
- Продуктивність: 380 мл/день
- Резервуар: 1400 мл
- Таймер: 8/12/16 рік
- Напруга: AC 100–240 В
- Розміри: 17×17×31,5 см
- Вага: 1,3 кг (з пачкою 1,65 кг)

| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Продуктивність осушення | 0.38 л/добу |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 1.4 л |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 1.3 кг |
- Ціна: 1 795 ₴






