Вертикальний колбовий пилосос 1,5 л 800 Вт 21x23,5x120 см Практичний пилосос для прибирання в будинку
Без мішка для збирання пилу: обладнаний пилозбірником об'ємом 1,5 літра, який легко спорожняти й чистити.
Радіус дії 6 метрів: завдяки довгому шнуру живлення і 5-метровому кабелю ви можете легко переміщатися великими просторами.

Потужність 800 Вт: потужний двигун, який ефективно справляється з брудом на різних поверхнях.
Триступенева система фільтрації: вхідної, вихідної фільтри та фільтри EPA F9 ефективно видаляють забруднення, забезпечуючи чистіше повітря.
Мийні фільтри: пластиковий пилозбірник і фільтр легко промиваються водою, що спрощує догляд.

Параметри
- Без мішка
- Дальність дії 6 метрів
- Максимальна потужність: 800 Вт
- Пластиковий фільтр і контейнер, придатні для очищення водою
- Місткість пилозбірника 1,5 л
- Легкий і зручний
- Стадії фільтрації: 3
- Потужність всмоктування: 17 000 Па
- Вхідний фільтр: пластик
- Фільтр двигуна: F9
- Вихідний фільтр: губка
- Фільтр Epa: F9
- Габарити пристрою: 21x23,5x120 см.
- Електроживлення: 220-240 В ~ 50 / 60 Гц
- Довжина шнура живлення: 5 м



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Радіус дії | 6 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Вага | 2.14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴










