Вертикальний пилосос для дому 2200 мА·год 0,5 л Акумуляторні пилососи для дому
Сенсорний світлодіодний дисплей — наочно показує рівень заряду батареї та поточний режим роботи.
Розроблено для квартир площею до 60 м2 — ідеально підходить для повсякденного використання.

Безщітковий двигун - УСОВЕРШЕННІСТЬВАННИЙ ПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ БЕЗСЕЧНИЙ РУХ із максимальною потужністю 350 Вт.
FLEX TUBE — Алюмінієва складана трубка - Дає змогу прибирати важкодоступні місця під меблями, не згинаючись.
Потужність всмоктування до 16 000 Па — 2 рівні всмоктування: 50 Вт на низькій потужності та 120 Вт на максимальній потужності.

Параметри
- Призначений для щоденного прибирання квартири площею 60 м2
- На дисплеї показується рівень заряду та поточний режим роботи
- УСОВЕРШЕННІСТЬВАННИЙ ПОТУЖНИЙ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ БЕЗСЕЧНИЙ МОТОРTM — безщітковий двигун
- Алюмінієва гнучка трубка FLEX TUBETM для прибирання поверхонь під меблями без нахилів
- Максимальна потужність двигуна: 350 Вт
- Номінальна потужність двигуна: 120 Вт
- Потужність всмоктування:
- Максимальна потужність: 16 000 Па
- Економічна потужність: 10 000 Па
- Максимальний потік повітря 10,5 літрів за секунду
- 2 рівні потужності всмоктування
- Потужність всмоктування: 50 Вт на низькій потужності / 120 Вт на максимальній потужності
- Час роботи: 35 хвилин на низькій потужності/15 хвилин на максимальній потужності
- Час повного заряджання акумулятора: 4,5 години
- Технологія фільтрації: циклонна
- 3-ступенева система фільтрації: центральний фільтр із циклонним розділенням
- - тип попереднього фільтра: металева сітка
- - тип вхідного фільтра: EPA 11
- - Тип вихідного фільтра:
- Фільтр EPA 9 H11 затримує 95% забруднень із розміром частинок більш ніж 0,5 нм
- Фільтри можна мити, сушити та встановлювати на місце
- Вбудований літій-іонний акумулятор
- Пилозбірник об'ємом 0,5 літра із системою легкого спорожнення однією кнопкою
- Аксесуари в комплекті:
- - електрична щітка LED DUST SCANNERTM для всіх типів підлогових покриттів завширшки 26,5 см зі світлодіодною підсвіткою, обладнана гумовими колесами для захисту підлоги
- У комплекті:
- - щетка 2-в-1
- - щілинна насадка
- - додатковий універсальний ролик
- - настінне вішалка з місцем для аксесуарів
- Ємність акумулятора: 2200 мА·год
- Вихідна напруга блока живлення: 22 В
- Вихідний струм блока живлення: 0,5 А
- Вхідна потужність блока живлення: 220-240 В ~50/60 Гц
- Захист від перегрівання
- Рівень шуму: ≤65 дБ
- Вага обладнання: 1,95 кг



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Напруга акумулятору | 22 В |
| Час роботи від акумулятора | 35 хв |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Ємність акумулятору | 2.2 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 195 ₴









