-39%

Потужний вертикальний пилосос дротовий 2-в-1 600 Вт 0,8 л Практичний пилосос для прибирання в будинку
2 795 ₴
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0510
+380 (98) 611-59-18
МенеджерПотужний вертикальний пилосос дротовий 2-в-1 600 Вт 0,8 л Практичний пилосос для прибирання в будинку
Якісний пилосос без мішка для збирання пилу підійде для кожного будинку. Підтримка чистоти — важливий пункт у списку наших домашніх справ. Тому ми часто прагнемо техніку, яка прискорить і полегшить навіть повсякденне прибирання.

Саме тому варто звернути увагу на пилосос ADLER, який допоможе нам підтримувати лад у квартирі або будинку. Це професійний прилад із високим класом ефективності, який дасть змогу зі зручністю пилососити будь-яку кімнату та піклуватися про чистоту підлогових покриттів різних типів. Пристрій обладнаний системою змотування шнура живлення для зручності зберігання.

Параметри
- Ручний пилосос без мішка для збирання пилу 2-в-1
- Радіус дії: 7 м
- Довжина мережевого кабелю: 6,5 м
- Пилосос 2-в-1:
- — ручний автомобільний пилосос
- - підлоговий пилосос
- Автомобільний пилосос:
- - доступні насадки: для м'яких меблів і
- для щілин — довжина пристрою: 47 см
- Пилосос для підлоги:
- - всмоктувальні насадки: для твердих поверхонь
- - насадка з прогумованими колесами
- - довжина пристрою з ручкою: 103 см
- Система змотування мережевого шнура для зручності зберігання
- Сила всмоктування: 15 000 Па
- Рівень шуму: 80 дБ
- Місткість пилозбірника: 0,8 л
- Інтегрована система фільтрації
- Мийний фільтр HEPA 11.
- Облягання пилозбірника одним натисканням.
- Потужність: 600 Вт.
- Максимальна потужність: 800 Вт.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Живлення | Мережа 220В |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6.5 м |
| Радіус дії | 7 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1030 мм |
| Вага | 1.77 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴









