-26%

Духовка електрична для дому 2000 Вт 42 л 59 x 42 x 33 см Духовка настільна чорна духовка електрична
6 895 ₴
5 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: О-0507
+380 (98) 611-59-18
МенеджерДуховка електрична для дому 2000 Вт 42 л 59 x 42 x 33 см Духовка настільна чорна духовка електрична
Adler — ідеальне рішення для тих, хто шукає універсальну духовку з великою місткістю й сучасними функціями.

Завдяки функціям конвекції та гриля , точного регулювання температури та багатому набору аксесуарів ця духовка дає змогу готувати практично будь-які страви — від соковитого жаркого та хрустких овочів до найніжніших пирогів.

Параметри
- Місткість: 42 л
- Функція конвекції
- Функція рожна
- Регулювання температури: 100 - 230 °C
- Таймер: 0-60 хвилин
- Звук закінчення роботи таймера
- Нагрівальні елементи з неіржавкої сталі
- 12 режимів випічки
- Внутрішня підсвітка
- Аксесуари в комплекті:
- - решітка для випічки —
- деко -
- піддон для крихт - рожен — ручка для витягання таці/решітки - ручка для витягання рожна
- Колір корпусу: чорний Дверцята з подвійним склом
- Загартоване скло дверцят
- Зовнішні розміри: 59,0 x 42,0 x 33,0 см
- Довжина шнура живлення: 90 см
- Колір шнура живлення: чорний
- Тип вилки: E/F
- Номінальна потужність 2000 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Об`єм | 42 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 590 мм |
| Вага | 10.82 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 095 ₴









