-36%

Фен для укладання волосся з насадкою-концентратором 1800 Вт Фен побутовий для волосся від мережі
Регульований потік повітря й температура — 2 швидкості потоку повітря й 3 режими нагрівання дають змогу налаштувати сушіння відповідно до типу волосся й бажаної укладки.

Кнопка холодного повітря — потік холодного повітря допоможе зафіксувати укладку та надасть волоссю блиск.
До комплекту входить концентратор повітря — ідеально підходить для цілеспрямованого сушіння та точного укладання окремих пасом.
Захист від перегрівання — забезпечує безпечне використання та продовжує термін експлуатації двигуна.

Параметри
- Вбудований перемикач для керування:
-2 налаштування швидкості повітря
-3 налаштування температури - Спеціальна кнопка холодного пострілу
- Концентратор повітря в комплекті
- Захист від перегрівання
- Знімна решітка повітряного фільтра для легкого очищення та збільшення терміну експлуатації двигуна
- Довжина шнура живлення: 180 см
- Потужність: 1800 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50-60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









