Фен побутовий для волосся від мережі 1800 Вт Фени для сушіння волосся
Фен Adler виділяється на ринку завдяки винятково високій швидкості повітряного потоку — до 20 м/с. Ця разюча особливість не тільки гарантує швидке сушіння волосся, навіть найгустіших і найдовших, а й сприяє більшій ефективності та результативності укладання.

Завдяки такій високій швидкості повітряного потоку користувачі можуть насолоджуватися не тільки коротшим часом сушіння, але й здоровішим волоссям, оскільки фен швидко видаляє вологу без надмірного нагрівання.
Це так само знижує ризик пошкодження волосся, запобігаючи його пересушуванню та ламкості.

Параметри
- 2 режими швидкості повітря
- 3 температурні режими
- Режим змінної температури (гаряче/холодне)
- Класний знімок
- Безщітковий двигун
- 110 000 обертів за хвилину
- Повітряний потік: 20 м/с
- Швидке сушіння волосся
- світлодіодний дисплей
- Дисплей захований за дзеркальною поверхнею
- Технологія іонізації
- Захист від перегрівання
- Рівень шуму: 67 дБ
- Електронний регулятор температури NTC
- Магнітний концентратор повітря
- Знімний повітрозабірний фільтр із магнітною кришкою
- Мішечок для зручного зберігання
- Довжина шнура живлення: 1,8 м
- Номінальна потужність: 1600 Вт
- Максимальна потужність: 1800 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴










