Фен для волосся з насадками універсальний від мережі 2000-2400 Вт Фени для сушіння волосся
Догляд за волоссям вимагає дотримання кількох важливих правил. Блискуче та здорове волосся — це показник нашого самопочуття, кажуть воно, якщо ми здорові, і додають елегантності.

І дами, і пани оцінять модель із максимальною потужністю 2600 Вт. Це означає, що навіть густе та довге волосся можна висушити за лічені секунди. Використання фена часом викликає в нас суперечливі почуття, оскільки ми думаємо, що вплив високої температури може призвести до пошкодження волосся, сухості, електризації та ламкості.
Це відбувається в разі неправильного використання фена. Саме тому сучасні моделі обладнані функціями, які нейтралізують цей негативний вплив. Наш прилад обладнаний вбудованим перемикачем регулювання температури, завдяки якому ми можемо вибрати один із трьох режимів. Їх варто налаштувати відповідно до густоти, товщини та довжини волосся.
Тонші пасма вимагають менше часу сушіння й нижчої температури, ніж товсті. Вибираючи прилад для себе, також варто переконатися, що він має функцію холодного обдування. Має сприятливий вплив на кутикули волосся, яке швидше закривається, завдяки чому зачіска має елегантний вигляд, а волосся блищать.

Параметри
- Окремі перемикачі для керування швидкістю й температурою повітря:
-2 налаштування швидкості повітря
-3 налаштування температури - Функція холодного пострілу
- Концентратор
- Дифузор
- Підвісна петля
- Потужність: 2000-2400 Вт
- Максимальна потужність: 2600 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~50/60 Гц



| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.59 кг |
- Ціна: 1 555 ₴








