Фен для волосся з насадками універсальний від мережі 2000 Вт ІОН Фени для сушіння волосся
Фен дає змогу регулювати швидкість і температуру (включно з холодним повітрям).

У комплекті з пристроєм йдуть насадка-концентратор і дифузор, які розширюють можливості створення бажаної укладки та сушіння волосся. Крім того, фен вирізняється сучасним дизайном.

Параметри
- Незалежне керування температурою й потоком повітря
- 2 режими швидкості
- 3 температурні режими
- Функція холодного пострілу
- Функція ІОН
- Сучасний дизайн
- Безшумний двигун змінного струму
- Концентратор і дифузор у комплекті.
- 3-метровий шнур живлення
- Потужність: 2000 Вт



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴










