Універсальний осушувач повітря 45 Вт 321x210x523 мм Портативні осушувачі повітря
Повітря підлягає 3-ступеневій фільтрації. Попередній фільтр затримує великі частки пилу та шерсть тварин. Другий фільтр — вугільний, дає змогу нейтралізувати деякі шкідливі хімічні речовини.

Третій фільтр — HEPA Фільтрувальний клас H11, що затримує мікрочастинки пилу, а також бактерії, що містяться в повітрі, клітини цвілі та більшу частину вірусів.
З Camry у вашому домі буде менше алергенів, мікробів і домішок. Дихай глибоко!

Параметры:
- Вага 5,2 кг
- Напруга: 220-240 В 50 Гц
- Потужність: 45 Вт
- Продуктивність 170 м3/год
- Рівень шуму 40-55 дБ
- Sleeptimer (1 година, 4 години, 8 годин, 12 годин)
- Тихий нічний режим
- Максимальна площа номера 30 м2
- Функція RESET нагадує вам, щоб змінити фільтр
- розміри: 321ммx210 ммx523мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 523 мм |
| Ширина | 321 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 5.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 895 ₴









