Універсальний осушувач повітря 200 Вт 2,2 л 280x240x480 мм Портативні осушувачі повітря
Регулярне використання знижує ризик появи на стінах цвілі та грибка, які негативно впливають на здоров'я людини. Керування пристроєм здійснюється однією кнопкою, що робить його простим у повсякденному використанні.

Під час заповнення вбудованого резервуара водою пристрій автоматично вимикається, унеможливлюючи ризик затоплення приміщення.
Висока ефективність завдяки компресору дає змогу поглинати до 10 літрів води на день із повітря. Осушувач має естетичний зовнішній вигляд, порівняно невеликі розміри та колеса для зручного транспортування.
Завдяки використанню двох фільтрів (пильцевого та вугільного) пристрій одночасно осушує приміщення й очищає повітря. Виріб призначений для приміщень об'ємом до 60 м3 і температурою від 5 до 32 °C.

Параметры:
- Компресорний осушувач повітря
- Потужність осушення (32 °C — 80% відн. вологий.) – 10 литров - 24 часа
- Рекомендований обсяг приміщення для осушення до 60 м3
- Витрата повітря 120 м3 год
- Простота експлуатації — 1 швидкість вентилятора
- Резервуар для води 2,2 літра
- Функція безперервного відведення вологи
- Функція розморожування
- Функція очищення повітря за допомогою поліпропіленового фільтра та фільтра з активованим вугіллям
- Діапазон робочих температур: 5-32°C
- Пристрій працює за відносної вологості повітря в приміщенні 45-80%.
- Індикаторна лампа повного резервуара для води
- Зливний шланг входить
- Хладагент R290 35 г
- Рівень шуму 45 дБ (А)
- Розміри (ширина x глибина x висота): 280x240x480 мм (з роликами)
- Вага нетто 8,4 кг
- Споживана потужність 200 Вт
- Довжина шнура живлення: 192 см
- Колір шнура живлення: білий
- Тип вилки: E - F
- Максимальна споживана потужність 245 Вт
- Споживана потужність у режимі очікування: 0,18 Вт
- Електроживлення 220-240 В — 50 Гц



| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Продуктивність осушення | 10 л/добу |
| Рекомендований об'єм приміщення | 60 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 2 л |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.92 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 8.4 кг |
- Ціна: 4 795 ₴










